کد خبر: 313003 A

در خراسان رضوی

ایلنا: هفتمین نشست شورای هماهنگی مدیران زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در اداره امورشعب بانک رفاه کارگران استان برگزار شد.

به گزارش ایلنا به نقل از اداره روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در این نشست مهندس احمدی درگذشت دکتر قنبری رئیس کانون کارآفرینان استان رااز صمیم قلب به مدیران و سایر به سوگ نشستگان تسلیّت عرض نموده وازدرگاه احدیّت برای آن مرحوم طلب مغفرت و غفران الهی و برای خانوادۀ محترمشان صبر و شکیبائی مسئلت کرد.

احمدی در جلسه شورای هماهنگی واحد‌های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان بر هماهنگی بیشتر برای تحقق سیاست‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد.

مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان‌ با اشاره به لزوم همکاری و هماهنگی بین مدیران تاکید کرد: مدیران سعی کنند خودشان در جلسات حضور داشته باشند تا بیشترین ثمر و نتیجه از وقت و امکاناتی که صرف جلسات می‌شود بدست آید.

وی همچنین با توجه به بیانات مقام عالی وزارت مبنی بر افزایش سرعت انجام امور بین بخش‌ها و دستگاه‌های اجرائی زیرمجموعه وزارتخانه، بر ایجاد امید و نشاط در مخاطبان و کارکنان و ارتباط موثر بین اعضای شورای هماهنگی تاکید کرد.

مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان خاطر نشان کرد که این استان یکی از بهترین استان‌ها در برگزاری جلسات شورای هماهنگی در سطح کشور است.

احمدی با اشاره به اینکه تیم ارزیابی عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف ارزیابی نقاط قوت وضعف ادارات کل و زیرمجموعه‌های وزارت تعاون‌، کار ورفاه اجتماعی به استان سفر می‌کند، افزود: بازرسی‌های دوره‌ای در راستای تاکیدات مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر حضور در استان‌ها برای ارزیابی و بررسی عملکرد‌ها و انتقال تجارب موفق کاری به آن‌ها و نیز رفع مشکلات و نارسایی‌های احتمالی صورت می‌گیرد.

وی اضافه کرد: می‌توان با بهره‌گیری از تجربیات و مشاوره‌های تیم ارزیابی، از راهکارهای مختلف برای ارتقاء خدمت‌رسانی به جامعه استفاده کرد.

مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان اظهارداشت: ارزیابی دستگاه‌ها و ارزیابی مدیران و کارکنان، پاسخگویی به شکایات از اهداف اصلی دفتر مدیریت عملکرد است که دستگاههای اجرایی زیرمجموعه با ید در شاخص‌های عمومی و اختصاصی دقت زیادی داشته باشند و امید است که دستگاههای زیرمجموعه ما در استان در سطح بالایی قرار گیرند و در پاسخگویی به شکایات و تکریم ارباب رجوع تلاش کنند.

در پایان جلسه مدیران درخصوص مصوبات جلسه اظهارنظر کردند.

وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا