کد خبر: 263681 A

فرماندار رودبار:

فرماندار رودبار گفت: بیانیه اخیر هسته‌ای سوئیس که توسط فرزندان انقلابی وتیم مذاکره کننده کشورمان انجام شد در واقع تحقق یکی از وعده‌های دولت تدبیر وامید است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از رودبار، سید محمد احمدی امروز در دیدار با تعدادی از مدیران این شهرستان  با اشاره به شعار رهبر معظم انقلاب در سال جدید اظهار کرد: بسیاری از مردم و تحلیلگران واقع‌گرا از شعار سال مسرور شدند.

وی ادامه داد: زمانی‌که رهبر معظم انقلاب دولت و ملت را برای رسیدن به اهداف عالیه و وحدت بیش از پیش مورد خطاب قرار دادند، پر واضح است که ایشان نگاهی ژرف به اتحاد، همبستگی و یکدلی داشته و برای یکپارچگی ملت و دولت که همانا تقویت ساختار نظام اسلامی است مورد تاکید قرار دادند.

فرماندار رودبار در ادامه با بیان اینکه مهم‌ترین دغدغه دولت همبستگی، رونق تولید، اشتغال و صادرات کالای غیر نفتی است، افزود: رونق تولید و اشتغال که بی‌شک با بهبود وضعیت معیشت مردم همراه خواهد بود.

وی، یکپارچگی ملت و دولت را افتخار ایران اسلامی دانست وتاکید کرد: حس مودت، همکاری و همدلی برای رشد همه جانبه در بین مردم و مسئولان رودبار نیز باید حکم‌فرما شود.

احمدی با اشاره به بیانیه اخیر هسته‌ای ایران در سوئیس اظهار داشت: بیانیه اخیر هسته‌ای سوئیس که توسط فرزندان انقلابی وتیم مذاکره کننده کشورمان انجام شد در واقع تحقق یکی از وعده‌های دولت تدبیر وامید است.

وی مدیریت نقدینگی سرگردان، مهارتورم وکاهش آن به کمتر از 16 درصد، تلاش در جهت رونق اقتصادی وتولید و ایجاد فرصت‌های شغلی را ازدیگر اقدام‌های دولت دانست که با وجود محدودیت‌ها و تنگناهای مالی درحال اجرا است.

فرماندار رودبار با اشاره به نخستین سفر ریاست جمهوری به گیلان در سال جاری تصریح کرد: شور و نشاط ایجاد شده باید با استقبال پر شور مردم افزایش یابد.

اشتغال انقلاب ایران ایران اسلامی دولت رشد فرماندار نظام اسلامی هسته ای ملت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر