سرخط خبرها:
کد خبر: 263239 A

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان:

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان از اجرای مجدد طرح زوج و فرد در محدوده مرکزی شهر اصفهان از روز شنبه و ثبت تخلفات رانندگی به صورت مکانیزه در سال جاری خبر داد.

به گزارش ایلنا از اصفهان ، سرهنگ حسین غلامی، افزود: امسال از شهروندان تقاضا کرده بودیم که در ایام نوروز به محدوده مرکزی شهر اصفهان وارد نشوند تا مسافران بتوانند از اماکن دیدنی شهر بازدید کنند و مردم ما نیز با رعایت این موضوع، همکاری خوبی را با پلیس راهور اصفهان در ایجاد نظم ترافیکی شهر داشتند.

وی، ضمن تشکر از شهروندان اصفهانی به دلیل همکاری خوب آنها با پلیس راهور و راه در نوروز امسال، اظهار کرد: در شهر اصفهان، هر ساله در ایام نوروز، ترافیک بسیار سنگینی داشتیم اما خوشبختانه امسال، بار ترافیکی شهر بسیار روان بود.

وی تاکید کرد: از شهروندان تقاضا می‌شود با کاهش تردد خود در محدوده مرکزی شهر، ما را در کاهش آلودگی هوا و نظم ترافیکی مرکز شهر یاری کنند تا انشاالله ترافیکی روان را در این محدوده شاهد باشیم.

سرهنگ غلامی، با اشاره به لغو طرح زوج و فرد در ایام نوروز، خاطرنشان کرد: از روز شنبه پانزدهم فروردین ماه ۹۴، طرح زوج و فرد در محدوده مرکزی شهر اصفهان، مجددا آغاز می‌شود و دوربین‌های ما نیز از امسال، تخلفات را به صورت مکانیزه ثبت می‌کنند.

 

 

آلودگی هوا استان اصفهان اصفهان ایام نوروز پلیس راهنمایی و رانندگی پلیس راهور ترافیک دوربین مسافران تخلفات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر