کد خبر: 262533 A

دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران:

دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران گفت: با توجه به اینکه امکانات سازمان تامین اجتماعی کم است باید بیمه تکمیلی برای بیمه‌شدگان رایگان باشد و سرانه درمان نیز به آنها تعلق گیرد.

به گزارش ایلنا، نصر الله دریابگی، پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاح ساختمان بیمه آتیه سازان حافظ در ساری ضمن تبریک سال نو اظهار داشت: تأمین اجتماعی متعلق به بازنشستگان و کارگران است و این عزیزان صاحبان اصلی آن هستند.

وی افزود: متوسط حقوق بازنشستگان در مازندران 810 هزار تومان است و با توجه به شرایط اقتصادی امروز جامعه، این رقم پاسخگوی نیاز معیشتی آنان نیست.

دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران از قانون الزام بعنوان یادگار امام راحل نام برد و تصریح کرد: طبق این قانون باید درمان برای همه بیمه شدگان تامین اجتماعی رایگان باشد.

وی به افتتاح ساختمان بیمه آتیه سازان حافظ اشاره کرد و گفت: امیدواریم این بیمه بتواند در سال 94 مطالبات بیمه شدگان را بصورت آنلاین و به موقع پرداخت کند.

دریابیگی از کارگران و بازنشستگان بعنوان حامیان اصلی دولت و نظام نام برد و تصریح کرد: این عزیزان تا آخرین لحظه از نظام، رهبری، کار و اشتغال و دولت تدبیر حمایت می‌کند و از دولت و مسئولان انتظار دارند ما را درک کنند و به خواسته‌های به حق جامعه کارگری و بازنشتگان رسیدگی کنند.

اشتغال تامین اجتماعی جامعه حقوق دولت سازمان تامین اجتماعی سال نو سرانه درمان شرایط اقتصادی قانون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر