کد خبر: 1158356 A

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان خبر داد؛

تامین اجتماعی گیلان طرح بیمه فراگیر «خانواده ایرانی» را با هدف گسترش پوشش بیمه‌ای برای همه افراد جامعه هماهنگ با قانون اساسی در استان اجرا می‌کند.

به گزارش ایلنا از رشت، مدیرکل تامین اجتماعی گیلان گفت: طرح بیمه فراگیر «خانواده ایرانی» برای تحقق عدالت اجتماعی و گسترش پوشش بیمه‌ای برای همه اقشار جامعه اجرا می‌شود.

علی حسین نژاد افزود: بر اساس این طرح هر ایرانی بدون پوشش بیمه اجتماعی می‌تواند با انعقاد قرارداد و پرداخت بیمه در تامین اجتماعی، از خدمات و حمایت‌های متنوع تامین اجتماعی گیلان مانند بازنشستگی، ازکارافتادگی و پرداخت مستمری به بازماندگان واجد شرایط بهره‌مند شود. 

وی با بیان اینکه ثبت نام و بیمه پردازی در این طرح بسیار ساده است و نیازی به مراجعه حضوری به شعبه‌ها ندارد، اضافه کرد: علاقمندان می‌توانند همه مراحل انعقاد قرارداد و پرداخت حق بیمه را بصورت اینترنتی و غیرحضوری با استفاده از سامانه تامین اجتماعی به نشانی es.tamin.ir انجام دهند. 

مدیرکل تامین اجتماعی گیلان گفت: بیمه زنان خانه دار و دختران یکی از پوشش‌های زیرمجموعه طرح بیمه فراگیر «خانواده ایرانی» است که همه بانوان و دختران بالای ۱۸ تا ۵۰ سال که شغلی ندارند، بدون هیچ پیش شرطی تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار می‌گیرند.

انتهای پیام/
پوشش تامین اجتماعی جامعه خانواده قانون اساسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر