کد خبر: 1156113 A

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از بازداشت هر دو عامل تیراندازی جمعه شب گذشته(بیست یکم آبان ماه) در خیابان 60 متری یاسوج در کمتر از شش ساعت خبرداد.

به گزارش ایلنا از یاسوج، " سیدعلی ملک حسینی "با هشدار دادن به مُخلان نظم و امنیت عمومی تأکید کرد: ایجاد درگیری و استفاده از هرگونه سلاح سرد و گرم، بازداشت و محکومیت به مجازات های سنگین را در پی خواهد داشت.

وی با بیان اینکه با بررسی اولیه در تیراندازی خیابان 60 متری یاسوج، اختلاف سابق یکی از بستگان دو متهم مسلح موتورسوار احراز شده و انگیزه انتقام جویی شخصی بوده، اظهار داشت: دادستانی با چنین اقداماتی شدیدترین برخورد قانونی را خواهد داشت و در همان لحظات اول وقوع حادثه موضوع در دستور کار ویژه حوزه قرار گرفت و دستورات قضایی جهت سرعت در شناسایی و بازداشت متهمان با ورود به منزل و مخفی‌گاه صادر شد و با تلاش و جدیت مأمورین انتظامی پلیس اطلاعات استان کمتر از شش ساعت دستگیر و بازپرس با تفهیم اتهام هر دو متهم را با شدیدترین قرار تامین کیفری به زندان اعزام کرد.

به گزارش ایلنا، شب گذشته (جمعه شب)، 2 نفر با استفاده از اسلحه ساچمه ای اقدام به مصدومیت مالک تعویض روغنی در خیابان 60 متری یاسوج کرده و مصدوم این حادثه به شدت مجروح و به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شد.

 

انتهای پیام/
بازداشت عاملان تیراندازی یاسوج ملک حسینی دادستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر