کد خبر: 1155307 A

رئیس اتاق بازرگانی در دیدار با شهردار قزوین:

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قزوین با حضور در دفتر شهردارجدید قزوین گفت: شهرداری و اتاق بازرگانی، دو بازوی قوی عمرانی وآبادانی شهر هستند و درتمام دنیا فاخرترین ساختمان ها متعلق به این دونهاداست.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، مهدی بخشنده ضمن تبریک آغاز به کار شهردار جدید قزوین گفت: اتاق بازرگانی قزوین، تنها ساختمان بلند مرتبه در استان است که با ظرفیت نیروهای توانمند بومی تکمیل و احداث شده است و به عنوان یک میزبان مناسب می تواند پذیرای مسئولین کشورهای مختلف، همراه دستگاه ها و نهادهای اجرایی  باشد چرا که بنایی استاندارد و آبرومندانه به مجموعه ساختمان های کاربرد محور قزوین اضافه شده است.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی قزوین تاکید کرد: قزوین استان قدرتمندی است و با استفاده از ظرفیت های سرمایه گذاران، می توانیم به دنبال توسعه شهر و استان باشیم.

او اظهار داشت: دستگاه های اجرایی با همدلی و اتحادنظر می توانند اتفاقات بسیار خوبی را رقم بزنند و در این راستا، اتاق بازرگانی به عنوان پارلمان بخش خصوصی و مشاورامین سه قوه و به منظورتوسعه متوازن و رشد پایدار شهر قزوین، آماده همه گونه همکاری و همگامی با شهرداری و مجموعه مدیریت شهری است.

در این دیدار نصیری مشاور عالی اتاق، رحیم زاده دبیر اجرایی اتاق قزوین و میرابی عضوهیات مدیره انجمن فرآوری انگور استان نیز حضورداشتند.

انتهای پیام/
اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استفاده از ظرفیت رشد سرمایه گذاران شهرداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر