کد خبر: 1155048 A

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان گفت: پنجمین مرحله ثبت‌نام طرح مسکن ملی در این استان تا یک هفته دیگر ادامه دارد.

به گزارش ایلنا از همدان، داریوش حسینی با اشاره به اینکه نام نویسی پنجمین محله مسکن ملی از 16 آبان آغاز شده است  و 26 آبان ادامه دارد،گفت: در این دوره از ثبت نام مسکن ملی، از ظرفیت بیشتر شهرهای استان استفاده شده است و متقاضیان مسکن ملی در شهرهای کوچک استان نیز می توانند در این طرح ثبت نام کنند.

وی افزود: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی www.tem.mrud.ir شرایط نام‌نویسی در این طرح را مطالعه و نسبت به ثبت نام و بارگذاری مدارک خود اقدام کنند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان عنوان کرد: متاهل بودن، نداشتن خانه توسط خود و همسر، خانه اولی بودن، پنج سال سکونت در شهر مورد نظر، سبز بودن فرم «ج» آن‌ها (استفاده نکردن از تسهیلات و یارانه‌های ارگان‌های دولتی) و داشتن ۳۵ سال سن برای دختران خود سرپرست، از شرایط لازم ثبت‌نام متقاضیان در این طرح است.

حسینی با بیان اینکه ۶۸۰ هکتار زمین در شورین برای ساخت مسکن ملی زمین در شهر همدان خریداری شده است افزود:هنوز ظرفیت تکمیل نشده و متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت ثبت نام کنند.

وی افزود: زمانی که ثبت نام نهایی و تایید شد متقاضی دارای شرایط باید ۴۰ میلیون تومان آورد داشته باشد تا  بتواند از تسهیلات بانکی استفاده کند.

 

 

انتهای پیام/
استان همدان راه و شهرسازی استان زمین مسکن همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر