کد خبر: 1154936 A

همزمان با هفته کنابخوانی؛

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان زنجان در نظر دارد همزمان با آغاز هفته کتاب وکتابخوانی با مشارکت و همکاری کانون‌های آذربایجان شرقی و اردبیل اقدام به برگزاری مسابقه‌ای با عنوان «حال خوش خواندن» را برگزار کند.

به گزارش ایلنا از زنجان، کانون پرورش فکری استان زنجان در نظر دارد همزمان با آغاز هفته کتاب و کتابخوانی با مشارکت و همکاری کانون‌های آذربایجان شرقی و اردبیل اقدام به برگزاری مسابقه‌ای با عنوان «حال خوش خواندن» در چهار بخش فرهنگی هنری ادبی و پژوهشی را برگزار کند.

از اینرو همزمان با آغاز هفته کتاب وکتابخوانی، طرح های توسعه و ترویج کتاب‌خوانی در فضای مجازی اجرا خواهد شد و ضمن ارج نهادن به تلاش‌های متعهدانه و دلسوزانه‌ همه‌ مربیان در مراکز، انتظار می‌رود همکاران با برنامه‌ریزی درست و دقیق نسبت به اجرای برنامه‌های کتاب‌ محور مطابق شیوه نامه اقدام کنند.

هدف از اجرای این مسابقه ارتقای سطح مهارت‌های زندگی به واسطه‌ی مطالعه، ارتقای تقویت سواد خواندن، ارتقای سطح کمی و کیفی فعالیت‌های کتاب محور در مراکز، تشویق و ترغیب کودکان برای شرکت در برنامه‌های کتاب­خوانی و ارتقای سطح مهارت‌های زندگی به واسطه‌ی مطالعه است.

این فعالیت‌ها در دو قالب مجازی و حضوری (حقیقی) اجرا گردد. کتاب و کتابخوانی یک ویژگی ممتاز فرهنگی است و توسعه فرهنگی هر کشوری در گرو اهمیت دادن به کتاب‌خوانی و ترویج مطالعه در جامعه، خصوصا در میان کودکان و نوجوانان است توسعه و ترویج کتاب­خوانی در بین کودکان ونوجوانان و خانواده‌ها، همواره مورد توجه مربیان کانون بوده و از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

انتهای پیام/
حال خوش کتابخوانی/ مسابقه / کانون پرورش فکری کودک و نوجوان /استا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر