کد خبر: 1154764 A

مدیرکل تعزیرات استان خبر داد؛

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: عامل قاچاق اقلام آرایشی و بهداشتی در قزوین پس از شناسایی و کشف کالای قاچاق به پرداخت 47 میلیون تومان جزای نقدی در حق دولت محکوم شد.

به گزارش ایلنا، هوشنگ محمدی با اشاره به کشف کالای قاچاق در استان گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قزوین در حین گشت زنی و کنترل خودرو‌ها به یک خودرو در آزاد راه قزوین‌-‌زنجان مشکوک شدند و در بازرسی از آن، بیش از ۶۰۰ قلم اقلام آرایشی و بهداشتی را کشف کردند.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان قزوین افزود: در این خصوص پرونده‌ای تشکیل و در شعبه ویژه مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان قزوین مورد رسیدگی قرار گرفت.

وی عنوان کرد: فرد متهم به پرداخت جزای نقدی و ضبط کالای مکشوفه محکوم شد.

این مسئول ادامه داد: گشت سیار تعزیرات استان در ادامه بازدید‌ها و نظارت‌ها در راستای تحول سازمان تعزیرات و حمایت از حقوق مصرف کنندگان، از یک کارخانه کلان تولید روغن بازدید کرد و چگونگی تخصیص مواد اولیه تولیدی دریافتی با نرخ دولتی تا توزیع آن در بازار را مورد بررسی قرار داد.

محمدی گفت: بازرسان گشت سیار با ورود به بازار گوشت قرمز در خصوص قیمت گذاری و تعیین نرخ برای مصرف کننده اقدام کردند که جزییات این امر پس از حصول نتیجه اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/
استان قزوین تعزیرات دولت قاچاق کالای قاچاق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر