کد خبر: 1154643 A

با برگزاری انتخابات؛

با برگزاری مجمع عمومی سالانه خانه احزاب آذربایجان‌شرقی، اعضای شورای اجرایی و بازرسان اصلی و علی‌البدل این نهاد برای مدت ۲ سال انتخاب و مشخص شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، شورای اجرایی خانه احزاب آذربایجان شرقی ۱۰ نفر عضو شورای اجرایی دارد که پنج نفر آنان از بین طیف های اصولگرا و همین تعداد نیز از طیف های اصلاح طلب انتخاب می شوند. 

بر این اساس در انتخابات خانه احزاب استان، اصغر نعلبندپور از جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی، رحیم جهانی از حزب موتلفه اسلامی، جواد عباسعلیزاده از جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی، علی واعظی از کانون تربیت اسلامی و حسن زارع پور از جمعیت جوانان انقلاب اسلامی، به عنوان نمایندگان طیف های اصولگرا در این نهاد در آذربایجان شرقی انتخاب شدند. 

همچنین احزاب و تشکل های اصلاح طلب نیز جعفر تقوی از حزب اتحاد ملت، حسن پورعظیم از مجمع ایثارگران انقلاب اسلامی، حمیدرضا ایلخانی از حزب مردم سالاری، علی فرضعلیزاده از انجمن اسلامی معلمان و بهمن محمدپور از حزب همبستگی دانش آموختگان ایران را به عنوان پنج نماینده خود در شورای اجرایی خانه احزاب آذربایجان شرقی برگزیدند. 

با انجام رأی گیری همچنین رضا عظیم آذری از حزب اسلامی کار به عنوان بازرس اصلی و یدالله جعفری از جامعه اسلامی کارگران به عنوان بازرس علی البدل خانه احزاب آذربایجان شرقی برای مدت ۲ سال انتخاب شدند. 

همچنین با رأی اکثریت، محمد ساعی از جمعیت حامیان انقلاب اسلامی به عنوان نفر یازدهم شورای اجرایی خانه احزاب استان از سوی دو طیف اصلاح طلب واصولگرا انتخاب شد.

انتهای پیام/
آذربایجان شرقی اعضای شورای انتخابات جامعه اسلامی جانبازان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر