کد خبر: 1152944 A

طی سال جاری؛

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: باتوجه به سند اشتغال استان طی سال جاری باید برای 15 هزار و 380 نفر در استان قزوین اشتغالزایی صورت گیرد که تا کنون بیش از نیمی از آن تحقق پیدا کرده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین ، رضا گروسی با اشاره به اشتغالزیی در استان گفت: از ابتدای سال تا کنون 54.73 درصد از تعهد اشتغالزایی در استان عملی شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین با اشاره به وضعیت شهرستان‌های استان در اشتغالزایی عنوان کرد: آبیک با 79.6 درصد در صدر تحقق اشتغالزایی قرار دارد، بوئین زهرا با 60.75، قزوین با 57.52 درصد و آوج با 55.61 درصد در ردیف‌های بعدی قرار دارند، البرز با 46.39 درصد و تاکستان با 31.39 درصد نیز کمترین میزان اشتغالزایی را به خومد اختصاص داده‌اند.

وی عنوان کرد: از بین دستگاه‌های اجرایی نیز سازمان صمت، جهاد کشاورزی، کمیته امداد و میراث فرهنگی بیشترین میزان اشتغالزایی را به خود اختصاص داده‌اند.

گروسی گفت: انتظار می‌رود در سال جاری با توجه به شعار سال تمام ظرفیت‌ها برای اشتغالزایی به کار گرفته شود؛ چرا که در شرایط موجود اقتصادی اشتغال مهم‌ترین درخواست و مطالبه مردم است.

انتهای پیام/
استان قزوین اشتغال کار و رفاه اجتماعی کمیته امداد بوئین زهرا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر