کد خبر: 1151723 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی خبر داد؛

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان مرکزی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 26 قرارداد واگذاری زمین در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان با بانوان کارآفرین امضا شد که تمامی این قراردادها نهایی شده است. بر اساس این قراردادها حدود 9 هکتار زمین به بانوان کارآفرین استان مرکزی واگذار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، طیب میرزایی در جلسه کارآفرینان شهرک‌ها و نواحی صنعتی منطقه 4 کشور (استان‌های قم، اصفهان، مرکزی، لرستان)، با حضور مشاور وزیر در امور سازمان صنایع کوچک ایران، به صورت ویدئو کنفرانس، افزود: 10 واحد صنعتی با مدیریت بانوان کارآفرین در شهرکها و نواحی صنعتی استان مرکزی وجود دارد که 8 واحد آن فعال و 2 واحد دیگر غیرفعال است و در مجموع 89 فرصت شغلی در کانون‌های فعال این صنایع ایجاد شده است.

وی ادامه داد: به منظور تشویق و حمایت بانوان به مشارکت در فعالیت‌های تولیدی و سرمایه‌گذاری در شهرکها و نواحی صنعتی استان مرکزی، نحوه دریافت حق بهره‌برداری آنان در سطح مناطق توسعه یافته استان به صورت 20 درصد نقد و بقیه آن به شیوه اقساط 36 ماهه و در مناطق کم‌ برخوردار نیز به صورت 15 درصد نقد و بقیه آن به شیوه اقساط 42 ماهه دریافت می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی اظهار داشت: ترکیب فرمولاسیون نانو امولسیون پایه آب از اسانس گیاهی، تدوین فرمولاسیون اسانس پایه روغن با ویسکوزیته نزدیک به اسانس خالص، کنترل هوشمند ترکیب مواد اولیه تولید فوم مورد استفاده در فیلترهای هواسبک و ارتقای کیفیت کاغذهای مصرفی برای تولید فیلترهای هواسبک و هواسنگین با اضافه کردن ویژگی‌هایی همچون نانو مواد به عنوان نیاز فناورانه برای واحدهای صنعتی با مدیریت بانوان شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان مرکزی شناسایی شده است.

میرزایی تصریح کرد: علاوه بر همکاری همه جانبه در واگذاری زمین به بانوان کارآفرین و تأمین زیرساخت‌های خدماتی از سوی شرکت شهرکهای صنعتی استان مرکزی، اقدامات مهمی از جمله تأمین مواد اولیه، بازار فروش و برگزاری دوره‌های آموزشی برای این قشر برنامه‌ریزی شده است.

انتهای پیام/
امضای 26 قرارداد واگذاری زمین بانوان کارآفرین استان مرکزی اعطای 9 هکتار زمین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر