کد خبر: 1151190 A

شهردار اصفهان در بازدید از نمایشگاه بین‌المللی تاکید کرد؛

شهردار اصفهان نمایشگاه بین‌المللی را نماد رشدیافتگی و مقدمه توسعه دانست و گفت: نمایشگاه اصفهان با فضا و ساختار بسیار مناسب، نویدبخش روزهای توسعه و رونق اقتصادی است.

به گزارش ایلنا از اصفهان، علی قاسم‌زاده در بازدید از نمایشگاه بین‌المللی اصفهان و بیست و چهارمین نمایشگاه تخصصی جامع صنعت ساختمان، افزود: تلاش می‌کنیم با استفاده از بسترهای مطلوبی نظیر نمایشگاه، پیش‌نیازهای بهبود فضای اقتصادی و افزایش کیفیت زندگی مردم را فراهم آوریم.

وی معماری نمایشگاه بین‌المللی اصفهان را دلنشین خواند و ادامه داد: نوع معماری نمایشگاه بین‌المللی اصفهان به صورت دقیق بیانگر ویژگی‌های مطلوب فرهنگی و تمدنی این شهر است و جلوه‌های زیبایی از تاریخ اصفهان را به نمایش می‌گذارد.

شهردار اصفهان نمایشگاه را یک نقطه استراتژیک برای هر شهر علاقمند به توسعه و تمدن دانست و تاکید کرد: نمایشگاه‌های مختلف به عنوان رویدادهای کلیدی در سطح شهر، به ارتقای دانش کمک می‌کنند و مهارت‌افزایی را در میان مخاطبان افزایش می‌دهند.

وی تصریح کرد: این افزایش دانش و مهارت، جلوه‌های مطلوبی در ساخت‌ و ساز، کشاورزی، صنعت و دیگر حوزه‌های موجود در اکوسیستم زندگی شهری پیدا می‌کند و در نهایت به افزایش ثروت ملی می‌انجامد.

 

انتهای پیام/
اصفهان تمدن زیبایی کشاورزی نمایشگاه بین المللی شهردار اصفهان نمایشگاه بین المللی اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر