کد خبر: 1150594 A

در بازدید رئیس دادگستری کل البرز انجام شد؛

در حاشیه بازدید رئیس دادگستری کل استان البرز و مسئولان قضایی استان از ندامتگاه «شهید کچویی» فردیس، 28 زندانی آزاد شدند.

به گزارش ایلنا از البرز، حسین فاضلی هریکندی در خصوص دیدار و بازدید از زندان شهید کچویی در فردیس با بیان اینکه با توجه به برنامه تدوینی معاونت نظارت بر امور زندان ها و اجرای احکام دادگستری استان، حضور پیدا کرده است، گفت: در این دیدار مشکلات 160 نفر از زندانیان مورد رسیدگی قرار گرفت و در دستورات مقتضی صادر شد.

وی با اعلام آزادی 28 زندانی و اعطای مرخصی به 20 زندانی در این دیدار افزود:  28 نفر از محکومان غیرعمد که به دلیل عدم توانایی در پرداخت اقساط زندانی بودند با کمک ستاد دیه و انجمن حمایت از زندانیان استان و خیرین با پرداخت مبالغ مربوطه آزاد شدند؛ همچنین به 20 نفر از زندانیان به مناسبت میلاد پیامبر اکرم و امام صادق (ع) مرخصی اعطا شد.

عالی ترین مقام قضایی استان البرز با اشاره به ادامه بازدیدهای دوره ای از ندامتگاه های استان توسط مسئولان قضایی متذکر شد: بر اساس برنامه های مدون معاونت نظارت بر امور زندان ها و اجرای احکام دادگستری استان این دیدارها توسط مدیران و همکاران قضایی به منظور نظارت بر زندان ها و امور زندانیان ادامه خواهد داشت.

رئیس کل دادگستری استان البرز، رئیس کل محاکم عمومی و انقلاب کرج و دادستان مرکز استان با حضور در ندامتگاه شهید کچویی کرج با زندانیان مربوط به محاکم حقوقی و خانواده کرج و کانون اصلاح و تربیت دیدار و گفت و کردند. در این دیدار مدیر کل زندان های استان، روسا و تعدادی از قضات مجتمع های محاکم حقوقی کرج، محاکم خانواده کرج، اجرای احکام مدنی و خانواده، مجتمع شهید بنی جمالی و دادگاه اطفال و نوجوانان کرج حضور داشتند.

انتهای پیام/
رئیس دادگستری البرز آزادی زندانی زندان کچویی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر