کد خبر: 1149606 A

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد؛

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه گفت: تمامی ۱۶۰ جایگاه سوخت در استان به صورت دستی بازگشایی شده و به مدار توزیع سوخت بازگشته اند.

احمد مجرد در گفت و گو با ایلنا، بیان کرد: درحال حاضر تمام جایگاه های عرضه بنزین استان در حال خدمت رسانی بوده و به صورت دستی بازگشایی شده اند.

مجرد، با بیان اینکه از ۱۶۰ جایگاه بنزین در استان تمام جایگاه‌ها به صورت دستی بازگشایی و وارد مدار شده‌اند، افزود: همچنین ۲۵ تا ۳۰ درصد از جایگاه‌های بنزین استان نیز به صورت کارتی و حالت عادی مشغول فعالیت هستند.

وی افزود: هم اکنون بنزین در جایگاه‌های سوخت به قیمت آزاد و سه هزار تومانی ارائه می‌شود و هیچ صفی در جایگاه‌های بنزین استان وجود ندارد.

مدیر عامل شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه با بیان اینکه  فعالیت  ۶ جایگاه در ارومیه  به حالت عادی بازگشته بودند و شهروندان با استفاده از کارت سوخت اقدام به سوخت گیری می‌کردند گفت: در حال حاضر این میزان به ۲۵ تا ۳۰ درصد رسیده است.

مجرد با اشاره به فعالیت شبانه روزی اکیپ‌های فنی و کارشناسی برای بازگشت جایگاه‌های بنزین به حالت عادی در استان افزود: بخشی از فعالیت‌ها مربوط به استان و بخش دیگری توسط سامانه ستاد مرکزی اجرایی می‌شود که در استان ۵۵ درصد اقدامات انجام شده و فعالیت اکیپ‌ها تداوم دارد.

مدیر عامل شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه بیان کرد: پیش بینی می‌شود در روزهای آینده تمام جایگاه‌های بنزین استان به حالت عادی بازگردند و در شهرستان‌ها نیز اکیپ‌های مورد برای حل مشکل اعزام می‌شود تا دو روز آینده همه جایگاه‌های سوخت استان به حالت عادی باز خواهند گشت.

انتهای پیام/
آذربایجان غربی بنزین پخش فرآورده های نفتی خدمت رسانی کارت سوخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر