کد خبر: 1149300 A

نماینده مردم تاکستان در مجلس:

نماینده مردم تاکستان در مجلس گفت: ایجاد کشتارگاه و غذای طیور از جمله نیازهای شهرستان تاکستان است که باید پیگیری‌های لازم برای تاسیس آن‌ها صورت گیرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، رجب رحمانی در همایش  اتحادیه مرغداران استان که بعدازظهر امروز در تاکستان برگزار شد، گفت: تاکستان از شهرستان‌هایی است که در زمان دفاع مقدس در پشتیبانی نقش قابل توجهی ایفا کرد و از آن زمان تامین بخشی از مرغ را بر عهده داشت.

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پشتیبانی و امور دام و همچنین بیمه مورد توجه قرار گرفته، ضمن اینکه در بودجه سال گذشته از ارز 4200 تومانی برای نهاده‌ها استفاده می‌شد، امروز نیز باید برای حل مشکلات موجود بررسی‌های لازم صورت گیرد.

وی عنوان کرد: برخی از تعاونی‌ها به دلیل عدم انسجام و هماهنگی ضربه دیدند که تعاونی روستایی از جمله آن‌ها است، در خرید کشکمش 34 میلیارد تومان یارانه کشمش در نظر گرفته شد که نیمی از آن برای تاکستان اخذ شده بود اما به دلیل سستی‌ها و تنبلی مسئولین وقت و عدم پیگیری‌های واحدهای نظارتی اتفاقات خوبی رقم نخورد.

رحمانی اظهار کرد: در موضوعاتی که منافع مردم مطرح است نباید کوتاهی صورت گیرد و از این رو این مسائل پیگیری خواهد شد.

وی ادامه داد: در بودجه 1401 از مسائل تولید کنندگان، کارآفرینان و افرادی که فعالیت آن‌ها ما را از وابستگی نجات می‌دهد حمایت خواهیم کرد.

انتهای پیام/
بودجه دفاع مقدس مجلس شورای اسلامی مشکلات نماینده مردم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر