کد خبر: 1149108 A

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی استان کرمانشاه اعلام کرد که ۷۵ درصد جایگاه‌های سوخت استان فعال هستند و روند سوخت رسانی به خودروها در آنها جریان دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه ، فریدون یاسمی گفت:  به دلیل اخلال در سیستم کارت سوخت، روند سوخت رسانی ازروزسه‌شنبه (دیروز) در جایگاه‌های سوخت کشور مختل و استفاده از بنزین با نرخ  هزار و ۵۰۰ تومان متوقف شد.

وی افزود: به دنبال این اختلال، جایگاه‌های توزیع بنزین به صورت دستی مجددا فعال شده و توزیع سوخت با نرخ هر لیتر سه هزار تومان انجام شد.

وی گفت: در کرمانشاه ۱۶۰ جایگاه سوخت وجود دارد اکنون 57 جایگاه‌ها به صورت مکانیکی فعال هستند.

فریدون یاسمی گفت: به دنبال ایجاد این مشکل سراسری فعالیت تمام جایگاه‌های سوخت استان کرمانشاه هم برای ساعاتی به صورت کامل متوقف شدند.

وی اعلام کرد: اکنون هیچ مشکلی برای تامین بنزین جایگاه ها وجود ندارند و بنزین مورد نیاز مردم به صورت مستمر تامین خواهد شد.

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده های نفتی در رابطه با جایگاه های عرضه گاز نیز گفت: هیچ اخلالی در روند فعالیت این جایگاه های ایجاد نشده و کماکان به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

یاسمی گفت : مشکل ایجاد شده در سیستم توزیع بنزین با استفاده از کارت سوخت یک مشکل سراسری است و به محض برطرف شدن مشکل در سطح ملی در استان کرمانشاه نیز این مشکل رفع خواهد شد.

انتهای پیام/
جایگاه عرصه بنزین اختلال در سیستم پخش فراورده های نفتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر