کد خبر: 1148879 A

معاون سیاسی استاندار خبر داد:

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: بیشتر جایگاه‌های عرضه سوخت بنزین استان به صورت دستی وارد مدار فعالیت شده اند و پیش بینی می شود مشکل فنی ایجاد شده در این مکان‌ها حداکثر تا ۴۸ ساعت آینده به طور کامل مرتفع شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری قزوین، در پی اختلال در جایگاه‌های سوخت در سراسر کشور منوچهر حبیبی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار  عنوان کرد: این اختلال در سامانه جایگاه‌های عرضه سوخت به واسطه ایرادها و اشکالات فنی به وجود آمده و مشکل موقتی است و به زودی رفع خواهد شد.

حبیبی گفت: بعد از این مشکل با اقدام شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان، جایگاه های سوخت به صورت نقدی و مکانیکی یا دستی وارد مدار شد و بنزین در حال حاضر با نرخ آزاد عرضه می شود.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار افزود: همه جایگاه های سوخت به اندازه کافی بنزین دارند و هیچ گونه کمبود بنزین نداریم، همچنین جایگاه های سی ان جی فعال هستند و به هیچ وجه مشکل فنی ندارند.

حبیبی تصریح کرد: سهمیه سوخت یارانه‌ای کاملاً برای دارندگان کارت سوخت محفوظ است و همچنین شایعات افزایش قیمت سوخت به هیچ وجه صحت ندارد.

حبیبی در ادامه گفت: تا الان ۵۰ درصد جایگاه های سوخت استان وارد مدار شده اند و مابقی تا آخر وقت امشب وارد مدار خواهند شد و ظرف حداکثر ۴۸ ساعت این مشکل فنی به طور کامل رفع خواهد شد و جایگاه های سوخت بنزین به روال عادی سرویس‌ دهی خواهند کرد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین در پایان تاکید کرد: از شهروندان محترم استان خواهشمندیم به هیچ وجه برای سوختگیری عجله نکنند و نگرانی نداشته باشند و از ایجاد صف های طولانی پرهیز کنند.

انتهای پیام/
افزایش قیمت بنزین روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی سهمیه سوخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر