کد خبر: 1148345 A

رئیس پلیس آگاهی استان خبر داد ؛

رئیس پلیس آگاهی استان گفت: شخصی که به دلیل اختلاف بر سر خرید و فروش مواد مخدر اقدام به قتل یک مرد 41 ساله در سال 98 کرده بود، پس از 2 سال تلاش واقدام اطلاعاتی در یکی از استان‌های همجوار شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش ایلنا از البرز، سرهنگ محمد نادربیگی با اعلام این خبر بیان داشت: 25 اردیبهشت سال 98 خبر فقدانی یک مرد 41 ساله در یکی از مناطق  شهرستان کرج به پلیس اعلام و بلافاصله تیمی از کارآگاهان اداره جرائم جنایی پلیس آگاهی بررسی موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

وی افزود: بررسی‌های اولیه حاکی از آن بود که فردی که مفقودی آن اعلام شده چند روز قبل به دلیل اختلاف حساب برسرخرید وفروش موادمخدر با یکی از قاچاقچیان مواد مخدر مراجعه و پس از آن خبری از او دریافت نشده است.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز اظهار داشت: در ادامه کارآگاهان با انجام تحقیقات میدانی و انجام اقدامات پلیسی-اطلاعاتی متوجه شدند که به دلیل بروز اختلاف بین مفقود پرونده با فروشنده مواد مخدر یک درگیری خونین بین آنها رخ داده که در پی آن فرد مفقود به قتل رسیده و قاتل به یکی از استان های شمالی کشور گریخته است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه قاتل پس از اطلاع از تحت تعقیب بودنش دائم نقل مکان کرده و از استانی به استان دیگر متواری می شد، تصریح کرد: کارآگاهان پس از 2 سال انجام تحقیقات گسترده در زمینه محل های تردد متهم، در نهایت مخفیگاه او را در یکی از روستاهای دور افتاده استان های همجوار شناسایی کرده و در عملیاتی غافلگیرانه او را دستگیر کردند.

سرهنگ نادربیگی با اشاره به اعتراف صریح متهم به انجام قتل به دلیل اختلاف حساب در خرید و فروش مواد مخدر، خاطرنشان کرد: در این زمینه پرونده تشکیل و برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال شد.

انتهای پیام/
قاتل فراری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر