کد خبر: 1147999 A

درگفت وگوبا ایلنا مطرح شد:

مدیر درمان تامین اجتماعی استان گلستان گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون بیش از ۸ هزار بیمارمبتلا به کرونا در بیمارستان های تامین اجتماعی استان بستری شدند.

احمدنصرتی درگفت وگو با ایلنای گلستان اظهار کرد: طی ده سال اخیر۶۰ پروژه در مدیریت درمان تامین اجتماعی استان پیگیری شد که ۲۵ پروژه درحوزه عمرانی ، ۲۴ پروژه در حوزه تجهیزات پزشکی ، ۶ پروژه در حوزه فناوری اطلاعات و ۵ پروژه در حوزه منابع انسانی بوده است.

وی ادامه داد: ۲ دستگاه سی تی اسکن ۱۶ اسلایس برای دو بیمارستان تامین اجتماعی استان نصب کردیم و همچنین دو دستگاه ام آر ای برای بیمارستان های خاتم الانبیاء گنبدکاووس وحکیم جرجانی گرگان در حال پیگیری است که امیدواریم تا پایان سال نصب شود‌ و قیمت هر دستگاه ام آر آی بیش از ۴۵ میلیارد تومان است.

نصرتی بیان کرد: ازابتدای شناسایی ویروس کرونا تا به امروز بیش از ۸ هزار بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های تامین اجتماعی استان بستری شدند و نزدیک به چهار میلیون نفر را نیز در ۶ مرکز سرپایی و دوبیمارستان غربالگری کرده ایم.

وی افزود: طی این مدت تعدادبیش از ۷۰۰ نفر ازهمکاران درحوزه درمان تامین اجتماعی استان شامل پزشک، پرستار، نگهبان و.... به بیماری کرونا مبتلا شدند ویک شهید نیز در راه سلامت تقدیم کردیم.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان گلستان خاطرنشان کرد: بزودی ۵۰ تخت در بیمارستان حکیم جرجانی گرگان اضافه می شود و این در حالی است که درسالجاری بزرگترین اورژانس کشور در بین بیمارستان تامین اجتماعی کشور در همین مرکز درمانی افتتاح شد و تا پایان سال بزرگترین مرکز درمانی سرپایی در دو طبقه به مساحت بیش از۸ هزار متر مربع دربیمارستان تامین اجتماعی گنبدکاووس  کلنگ زنی خواهد شد.

انتهای پیام/
بیمار مبتلا به کرونا تامین اجتماعی گلستان احمدنصرتی مدیریت درمان تامین اجتماعی گلستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر