کد خبر: 1146817 A

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور از شناسایی یک انبار بزرگ داروهای غیرمجاز و دستگیری یک متهم در این زمینه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ علیرضا حسینعلی زاده در تشریح این خبر گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر نگهداری و فروش داروهای تاریخ مصرف گذشته و غیرمجاز توسط فردی سودجو در یکی از مناطق شهر نیشابور پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران تجسس کلانتری ۱۴ پس از بررسی صحت و سقم خبر و اطمینان صحت موضوع به همراه مقام قضایی و کارشناسان دانشکده علوم پزشکی نیشابور به محل مورد نظر مراجعه که در بازرسی از این مکان بیش از هزار نوع داروی غیرمجاز و تاریخ مصرف گذشته به همراه بیش از ۱۰۰ عدد سرم به وزن تقریبی یک تُن کشف کردند. 

این مقام انتظامی با بیان اینکه در بازرسی بعدی از این مکان وسایل ساخت دندان مصنوعی نیز که در یک محیط کاملا غیربهداشتی تهیه و نگهداری می‌شد کشف شد خاطرنشان کرد: برابر اعلام نظر کارشناسان ارزش ریالی داروهای کشف شده ۲۰ میلیارد ریال برآورد شده که با دستور مقام قضایی داروهای کشف شده تحویل نمایندگان دانشکده‌ علوم‌پزشکی شد. 

فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضایی تصریح کرد: سلامت خانواده امنیت جامعه است و مدافعان امنیت در کنار مدافعان سلامت از هیچ تلاشی در جهت حفظ امنیت و سلامت مردم دریغ نخواهند کرد.

انتهای پیام/
خانواده دستور کار پلیس فرمانده انتظامی شهرستان وزن امنیت جامعه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر