کد خبر: 1145747 A

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان:

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین از آغاز ثبت نام در سی و سومین جشنواره ملی امتنان در سه بخش خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، رضا گروسی  با اشاره به ثبت نام در جشنوازه امتنان افزود: فرآیند ثبت نام سی و سومین جشنواره ملی امتنان از کارگران، گروه‌های کار و واحد نمونه سال 1400در سه بخش صنعت، کشاورزی و خدمات آغاز شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین ادامه داد: اهداف برگزاری جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید  انگیزه بخشی، اعتمادآفرینی و ترویج حاکمیت، روح صداقت و همدلی در جامعه کار و تلاش با توجه به مسائل جامعه، نیازها و انتظارات جامعه کارگری، ایجاد زمینه و فضای مناسب برای رشد و پرورش نیروی کار و نقش آفرینی و تاثیرگذاری نخبگان جامعه کار و تلاش در روند توسعه جامعه است.

وی بیان کرد: ارائه شیوه‌های نوین در کار شامل بهبود مصرف انرژی و تولید، کاهش ضایعات و زمان تولید، افزایش بهروری، اختراع و ابتکار شامل ساخت قطعه، دستگاه یا اصلاح فرآیند تولید، راه اندازی خط تولید جدید، مهندسی معکوس در انتقال و بومی سازی دانش و فناوری، افزایش بهره‌وری و کیفیت نسبت به نمونه‌های داخلی و خارجی از جمله شاخص‌های کارگر و گروه کار نمونه است.

گروسی گفت: کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه می‌توانند جهت ثبت نام به پورتال جشنواره امتنان از 27 مهر ماه تا 26 آبان ماه به ttp://emtenan.mcls.gov.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/
استان قزوین جامعه فناوری کار و رفاه اجتماعی کشاورزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر