کد خبر: 1145460 A

استاندار کرمانشاه:

استاندار کرمانشاه گفت: برادران محبی شناسنامه کشتی کشور و افتخار کرمانشاه هستند و سال‌ها برای ایران افتخار آفرین بوده اند.‌

به گزارش خبرنگار ایلنا از کرمانشاه ،هوشنگ بازوند در آیین بهره برداری از باشگاه بدنسازی مجموعه ورزشی برادران محبی که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی، مدیرکل ورزش و جوانان استان، سرپرست شهرداری کرمانشاه و جمعی از پیشکسوتان ورزشی و ورزشکاران برگزار شد؛ با تبریک هفته تربیت بدنی به پیشکسوتان، قهرمانان، ورزشکاران، مربیان و داوران عنوان کرد: این مجموعه ورزشی مجهز و مدرن با سرمایه شخصی برادران محبی راه اندازی شده است و یک یادگار ماندگار از این قهرمانان  افتخارآفرین و ارزشمند برای جوانان کرمانشاهی است.

وی در دنباله سخنانش فقدان اسپانسر و حامیان مالی را یکی از مشکلات پیش روی توسعه ورزش در کرمانشاه دانست و گفت: در تمامی استان هایی که در عرصه ورزش حرفه‌ای موفق بوده‌اند، اسپانسرهای مالی قدرتمندی حامی باشگاه ها و ورزشکاران آن ها بوده اند.

استاندار کرمانشاه تاکید کرد: امروزه اقتصاد با ورزش کاملاً عجین است و ورزش کرمانشاه هم برای رشد نیازمند حمایت حامیان مالی قدرتمند است.

استاندار کرمانشاه در اولین روز از هفته تربیت بدنی امروز از مجموعه ورزشی برادران محبی بازدید و باشگاه بدنسازی جدید این مجموعه را افتتاح کرد.

در این مراسم معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیرکل ورزش و جوانان، شهردار و اعضای کمیسیون ورزش شورای شهر کرمانشاه نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/
کشتی باشگاه بدن سازی برادران محبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر