کد خبر: 1143756 A

در ورزشگاه انقلاب کرج انجام شد؛

رئیس هیات بولینگ بیلیارد و بولس البرز از برگزاری دوره آموزش مقدماتی بیلیارد در مجموعه ورزشی انقلاب کرج، خبر داد.

به گزارش ایلنا از البرز، سیدمحمد هاشمی با عنوان اینکه دوره آموزش مقدماتی بیلیارد در محل هیات در مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد، اظهار داشت: پیرو هدف اشاعه فرهنگ ورزش و نگاه ویژه به سلامت افراد جامعه که همیشه در دستور کار فدراسیون بوده پس از خارج شدن استان از رنگ قرمز با اعلام ستاد کرونا بر آن شدیم تا  آموزش در رده های بانوان آقایان و نونهالان را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی شروع کنیم.

وی در ادامه افزود: استان البرز از پتانسیل های بالایی در زمینه های متعدد ورزشی از جمله بیلیارد برخوردار است که می توان به حضور عزیران ملی پوش رشته بیلیارد اشاره کرد.

هاشمی تشریح کرد: از حضور دو مربی آقا و خانم برای آموزش ها بهره گرفتیم و آموزش های مقدماتی را با پیام پویا و فلور بابایی، برای بانوان، آقایان و نونهالان آغاز کردیم.

وی اظهار داشت: در این دوره که برگزار شد برای 30 شرکت‌کننده آقا و خانم، آموزش توسط اساتید انجام شد که در پایان دوره به افرادی که در دوره آموزشی شرکت کردند، گواهینامه آموزش مقدماتی اعطا می شود.

هاشمی در خاتمه با اشاره به شروع نام نویسی از علاقه مندان این رشته ورزشی، گفت: به منظور ترویج رشته های هیات و فرهنگ‌سازی در زمینه های بیلیارد و رشته جدید بولس برنامه آموزشی برای همه گروه های سنی با رعایت پروتکل بهداشتی برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/
رییس هیات بولینگ بیلیارد و بولس البرز آموزش بولینگ بیلیارد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر