کد خبر: 1142800 A

شهردار تبریز:

شهردار تبریز گفت: طرح‌های عمرانی که در مناطق مختلف شهر در حال اجرا هستند باید بر اساس زمانبندی مشخص شده، تکمیل و بهره‌برداری شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز،عباس رنجبر  در جلسه مدیریت فنی و پشتیبانی تقاطع‌های غیرهمسطح این شهر با بیان اینکه در این راستا باید کارفرما و پیمانکار به تعهدات خود عمل کند، افزود: هر طرح برنامه زمان‌بندی اجرایی خود را دارد و بر اساس آن باید کارهای اجرایی پیش برود.

وی اظهار کرد: در این راستا باید مسایل و مشکلات موجود در اجرای طرح ها نیز برطرف شود در غیر این صورت اجرای آن‌ها از زمان‌بندی عقب خواهد افتاد.

شهردار تبریز گفت: تلاش می شود قبل از زمان‌بندی تعریف‌ شده، طرح ها به اتمام برسد اما اگر به هر دلیلی این امر محقق نشد، حداقل در زمان‌بندی مقرر باید به اتمام برسد.

رنجبر با اشاره به بازدیدهای خود به همراه اعضای کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر تبریز و مدیران مناطق و مسئولان فنی شهرداری از طرح های عمرانی و تقاطع‌های غیرهمسطح تبریز، ادامه داد: جلسات مدیریتی برای پیگیری پیشرفت کار و همچنین رفع مشکلات پیمانکاران تشکیل و تصمیمات لازم برای رفع مشکلات به‌حق پیمانکاران اتخاذ شده و به مناطق و سازمان‌ها برای حل مسائل ۲ هفته وقت داده شده است.

وی یادآوری کرد: پیمانکاران نیز باید تسریع در اجرای عملیات عمرانی طرح ها را در دستور کار قرار دهند.

 

انتهای پیام/
شورای اسلامی شهر شهرداری مشکلات تبریز عملیات عمرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر