کد خبر: 1141421 A

با صدور 156 رأی؛

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: به تخلفات شرکت‌ها وناوگان عمومی حمل و نقل کالا و مسافر استان رسیدگی و 156 رای صادر شد.

به گزارش ایلنا، رضا شیرین زاده با اعلام این خبر افزود: از این میزان رای 139 مورد مربوط به کمیسیون ماده 11 و 17 رای متعلق به کمیسیون ماده 12 است.

وی تصریح کرد: عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، پرداخت کرایه رانندگان، اخذ بارنامه، رعایت نکردن ضوابط ایمنی، شکایات حوزه حمل و نقل مسافر و اضافه تناژ، توقف اتوبوس ها در میادین، واگذاری وسلیه نقلیه به راننده فاقد صلاحیت و فقدان برگ معاینه فنی را ازعمده تخلفات رسیدگی شده در این کمیسیون ها دانست.

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل افزود: خدمات شرکت های متخلف کالا و مسافر از 1 تا 3 ماه قطع می شود و در صورت تکرار تخلف بیش از سه بار ظرف مدت دو سال نیز کمیسیون مذکور مجاز است برگ فعالیت متخلف را به طور دائم لغو کند.

وی بیان کرد: مردم، رانندگان و صاحبان کالا و بار می توانند هرگونه شکایات خود را از طریق سامانه 141 جهت رسیدگی به اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل اطلاع دهند تا در کمیسیون های مربوطه با متخلفان برخورد های قانونی لازم انجام گیرد.

انتهای پیام/
راهداری اردبیل تخلفات شرکت های باربری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر