کد خبر: 1131176 A

معاون استاندار خبر داد:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت: در سیصد و یکمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان برای دریافت بالغ بر ۲۲۳ میلیارد تومان تسهیلات توسط ۸۰ طرح صنعتی و کشاورزی استان موافقت شد.

به گزارش ایلنا از سمنان، جعفر شریفی نژاد گفت: با پرداخت ۲۲۳ میلیارد و ۳۷۴ میلیون تومان تسهیلات رونق تولید به ۸۰ واحد تولیدی استان تعداد ۵۶ فرصت شغلی جدید برای نیروی کار ایجاد می شود.

وی یادآور شد: امروز نیاز داریم رویکرد و نوع روش کار خود را در برخی از بخش ها در کارگروه تسهیل ویرایش کرده و از پراکنده کاری به سمت یک نظام کاری هدفمند گام برداریم.

معاون استاندار سمنان افزود: در این‌ مسیر تسهیل دسترسی به گزارش های عملکرد به صورت مستمر امری دارای اهمیت است که می تواند ما را در بوته نقد قرار داده و با مشخص شدن زوایای پنهان کار که مغفول مانده است در نهایت به بهترین نتیجه ایده آل دست یابیم.

شریفی نژاد اضافه کرد: رتبه شانزدهم کسب و کار استان در کشور جایگاهی ایده آل و ناشی از فضای اقتصادی مطلوب و تلاش برای حفظ اشتغال موجود است که می توان گفت در مجموع در حالت مطلوبی قرار داریم اما نیاز است تا تلاش خود را افزون تر کنیم.

وی ادامه داد: مدیران باید وقت خود را برای حل مسائل استان بکار گیرند و در این‌میان مدیران بانک ها باید به صورت حضوری و مستمر با شرکت در جلسات کارگروه تسهیل، مباحث و موارد مرتبط با تولید در استان را پیگیری نمایند و به قید زمانی تعیین شده متعهد بوده و به سقف تعهدات خود دست یابند.

انتهای پیام/
معاون استاندار سمنان طرح صنعتی و کشاورزی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید سمنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر