کد خبر: 1130268 A

با اشتغالزایی برای 20 نفر؛

صبح امروز (دوشنبه 22 شهریور) طرح‌های توسعه‌‌ شرکت شیمی دارو کوثر استان سمنان به‌منظور تولید مواد ضدعفونی الکلی و غیرالکی با حضور مسئولان استانی افتتاح و بهره برداری شد.

به گزارش ایلنا از سمنان، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان در آیین بهره‌برداری از این طرح گفت: شیمی دارو کوثر استان سمنان شرکت زیر مجموعه هلدینگ سرمایه‌گذاری کشاورزی کوثر مرتبط با بنیاد شهید و امور ایثارگران است.

حسن آل‌بویه ابراز داشت: طرح توسعه‌ شیمی دارو کوثر در دو خط تولید ماده ضدعفونی‌کننده الکی و غیر الکی با مجموع ظرفیت تولید ماهانه 10 هزار لیتر و به ارزش ۲۲ میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید.

وی بیان کرد: این شرکت در زمینی به مساحت بیش از ۱۰ هزار مترمربع در سال ۱۳۹۴ موفق به دریافت پروانه بهره‌برداری شد و برای بیست نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد کرد.

آل‌بویه خاطرنشان کرد: کارخانه شیمی دارو کوثر در زمینه تولید انواع داروی دامپزشکی به شکل پودر و نیز انواع مکمل دام و طیور و آبزیان در شهرک صنعتی سمنان فعالیت دارد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان ابراز امیدواری کرد: با بهره‌برداری از خط تولید محصولات جدید شیمی دارو کوثر ۲۰ نفر دیگر هم مشغول به کار شوند.

انتهای پیام/
سمنان شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان شیمی دارو کوثر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر