کد خبر: 1130203 A

دبیر اجرایی خانه کارگر کرج خبر داد؛

دبیر اجرایی خانه کارگر شهرستان کرج، گفت: کلاس های آموزشی "علیرضا محجوب" دبیرکل خانه کارگر به صورت مجازی و با موضوع "قانون کار" هر هفته دوشنبه ساعت ۱۷ برگزار می شود.

به گزارش ایلنا از البرز، فرشاد اوجانی با اشاره به دوره‌های آموزشی مجازی خانه کارگر اظهار کرد: دوره آموزشی قانون کار با تدریس علیرضا محجوب دبیرکل خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران از هفته گذشته آغاز شده است و طی هفته‌های آینده ادامه دارد.

وی افزود: این جلسات آموزشی هر هفته دوشنبه ساعت ۱۷ شروع می‌شود و دومین جلسه امروز ۲۲ شهریور برگزار خواهد شد.

اوجانی با اشاره به دستورالعمل آموزشی ورود به لینک دوره آموزشی قانون کار، تصریح کرد: نحوه ورود به کلاس از طریق تلفن همراه (سیستم عامل اندروید) و کپی و وارد کردن لینک شرکت در دوره در گوگل کروم است که در این قسمت باید هر شعبه لینک خود را درج کنند.

https://www.skyroom.online/ch/workerhouse/class5

وی یادآور شد: علاقه مندان برای ورود به کلاس مجازی اسکای روم، لازم است لینک فوق را کپی و سپس داخل گوگل کروم وارد کنند. چرا که با کلیک مستقیم بر روی لینک، خطا ایجاد شده و صفحه موردنظر بارگذاری نخواهد شد. سپس گزینه مهمان را انتخاب کرده و در گام بعدی نام و نام خانوادگی خود را تایید و در پایان، گزینه تایید را کلیک کنند.

دبیر خانه کارگر کرج در تکمیل توضیح دسترسی به کلاس آموزشی قانون کار، اظهار داشت: برای شنیدن صدای مخاطب، آیکون صدا را انتخاب کرده و برای کسب اجازه برای صحبت، آیکون دست، انتخاب شود. پس از تایید، اپراتور دوربین و صدای متقاضی را فعال خواهد کرد. در گام بعد می بایست درخواست اپراتور جهت فعال کردن دوربین و صدا را تایید کند.

اوجانی با اعلام لینک های آموزشی خانه کارگر به شرح ذیل، اضافه کرد: لینک ۲ مربوط به کلاس قانون کار است و علاقه مندان می توانند بعد از اینکه وارد لینک فوق شده روی گزینه میهمان کلیک کرده تا به فضای مجازی کلاس علیرضا محجوب، دسترسی پیدا کنند.

لینک 1 : https://www.skyroom.online/ch/workerhouse/class4

لینک 2 : https://www.skyroom.online/ch/workerhouse/class5

لینک 3 : https://www.skyroom.online/ch/workerhouse/class6

لینک 4 : https://www.skyroom.online/ch/workerhouse/class7

لینک 5 : https://www.skyroom.online/ch/workerhouse/class8

انتهای پیام/
علیرضا محجوب دبیرکل خانه کارگر فرشاد اوجانی دبیر اجرایی خانه کارگر کرج آموزش قانون کار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر