کد خبر: 1129428 A

نیروی انتظامی البرز خبر داد؛

سرپرست معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گفت: تبلیغات فروش تورهای زمینی سفر عتبات عالیات در ایام اربعین کلاهبرداری است.

به گزارش ایلنا از البرز، سرهنگ یدالله رنجبرپور در ارتباط با کلاهبرداری تورهای زمینی اربعین، بیان داشت: با اعلام مسئولان سازمان حج و زیارت، امسال به دلیل پیشگیری از شیوع گسترده ویروس کرونا، مسافرت عتبات عالیات در ایام اربعین به صورت محدود و فقط از طریق مسیر هوایی امکان پذیر است.

وی افزود: پس از اعلام این موضوع، تعدادی از کلاهبرداران با سوء استفاده از این مطلب، تبلیغات گسترده ای برای فروش تورهای زمینی ایام اربعین با قیمت پایین تر در فضای مجازی انجام و برای پیش ثبت نام درخواست واریز مبلغی را از متقاضیان می کنند.

سرپرست معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان البرز با بیان این که تمامی تبلیغات صورت گرفته در  زمینه ثبت نام تورهای زمینی سفر اربعین کلاهبرداری است، اظهار داشت: از شهروندان تقاضا داریم ضمن اینکه به این تبلیغات توجهی نکنند و فقط برای دریافت اخبار موثق به اطلاعیه های ستاد عتبات عالیات رجوع کنند، در صورت مواجهه با این تبلیغات، موضوع را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس سایت cyberpolice.ir به پلیس اعلام کنند.

 

انتهای پیام/
کلاهبرداری تورهای اربعین سفر به کربلا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر