کد خبر: 1129335 A

در 5 ماهه اول سالجاری انجام شد؛

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل از فروش 4 میلیون لیتر سوخت در 5 ماهه اول سالجاری از جایگاه مرزی بیله سوار خبر داد.

به گزارش ایلنا، سید حجت مدنی در حاشیه بازدید از جایگاه مرزی بیله سوار گفت: در 5 ماهه نخست سالجاری نزدیک به 4 میلیون لیتر سوخت در جایگاه مرزی بیله سوار به فروش رسیده است؛ همچنین معافیت ما به التفاوت سوخت نفتگاز برای کامیون های ایرانی خروجی از کشور نیز در بازه زمانی اشاره شده، دو میلیون و 600 هزار لیتر بوده است.

وی افزود: میزان فروش جایگاه مرزی بیله سوار در 155 روز گذشته از سالجاری سه میلیون و 800 هزار لیتر اعم از بنزین و نفتگاز از طریق فروش در باک و تلمبه جایگاه بوده که به طور متوسط روزانه 25 هزار لیتر فروش داشته است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل بیان کرد: تردد 18 هزار دستگاه خودرو اعم از سبک و سنگین طی پنج ماه اول سال جاری در جایگاه مرزی بیله سوار به ثبت رسیده که از این تعداد 11 هزار دستگاه خودرو ایرانی و 7 هزار دستگاه خودرو خارجی بوده است.

مدنی اعلام کرد: بر اساس اجرای دستور عمل سراسری معافیت پرداخت ما به التفاوت سوخت از اول تیر ماه 1398 برای کامیون های ایرانی خروجی از کشور، مقدار معافیت سوخت نفتگاز در جایگاه یاد شده در 155 روز گذشته از سال جاری برای 11 هزار دستگاه کامیون ایرانی به میزان دو میلیون و 400 هزار لیتر بوده است.

سید حجت مدنی تصریح کرد: تخصیص معافیت برای کامیون های خروجی از کشور در این مرز از طریق کد رهگیری راهنامه رانندگان اعمال می شود.

انتهای پیام/
پایانه مرزی بیله سوار سید حجت مدنی شرکت پخش فرآورده های نفتی اردبیل فروش سوخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر