کد خبر: 1128824 A

برای اجرای طرح نذر آب 4؛

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین از توزیع هزار و 220 بسته معیشتی و بهداشتی به ارزش 445 میلیون تومان در منطقه درمیان استان خراسان جنوبی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین و به نقل از روابط عمومی هلال  احمر استان، حسن آصفی در آیین توزیع بسته‌های معیشتی در قالب طرح "نذر آب 4" در شهرستان درمیان استان خراسان جنوبی، گفت: طی سه سال گذشته جمعیت هلال‌احمر استان قزوین در طرح نذر آب معین شهرستان هامون در استان سیستان بلوچستان بود که خوشبختانه با کمک خیرین و با برطرف شدن نیاز‌های اولیه این استان امسال معین شهرستان درمیان در استان خراسان جنوبی شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین با بیان اینکه با توجه به شیوع ویروس کرونا نتوانستیم از حضور تیم پزشکان متخصص در منطقه درمیان استفاده کنیم افزود: امروز بسته‌های معیشتی و درمانی تهیه شده توسط خیرین استان قزوین بین نیازمندان منطقه درمیان توزیع شد.

وی با اشاره به توزیع یک هزار و 220 بسته معیشتی و بهداشتی در منطقه درمیان استان خراسان جنوبی گفت: در مجموع 445 میلیون تومان اعتبار در این خصوص هزینه شده است.

این مسئول بیان کرد: از این تعداد بسته‌های توزیع شده تعداد 500 بسته معیشتی به ارزش ریالی هر بسته پنج میلیون ریال و 720 بسته بهداشتی بوده است.

آصفی گفت: امیدواریم اقدامات این طرح خصوصا در حوزه تامین آب، زیربنایی و پایدار باشد.

انتهای پیام/
جمعیت هلال احمر استان خراسان جنوبی بسته درمیان معیشتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر