کد خبر: 1128630 A

فرمانده انتظامی استان قزوین:

فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف 84 دستگاه استخراج ارز دیجیتال به ارزش 28 میلیارد ریال در عملیات ماموران شهرستان تاکستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، سردار علی ابراهیمی با اشاره به کشف دستگاه استخراج ارز دیجیتال در استان گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی، ماموران تاکستان از نگهداری و استفاده غیرمجاز از دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال در یک کارگاه در حاشیه این شهرستان مطلع و پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان قزوین ادامه داد: در این راستا ماموران کلانتری 11 امام (ره)  پس از شناسایی محل و هماهنگی قضایی، به انبار مورد نظر اعزام و در بازرسی‌های انجام شده 84 دستگاه ماینر غیرمجاز را کشف کردند.

وی با بیان اینکه کارشناسان ارزش تقریبی ماینرها را 28 میلیارد ریال برآورد کرده‌اند، گفت: در این پرونده یک نفر متهم برای سیرمراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

ابراهیمی در پایان خاطر نشان کرد: فعالیت غیرمجاز تولید کننده رمز ارز دیجیتال علاوه بر مضرات اقتصادی باعث اخلال در شبکه برق رسانی می‌شود؛ از این رو شهروندان هرگونه خبری در این زمینه را بلافصله به پلیس 110 اطلاع دهند.

انتهای پیام/
ارز استان قزوین دستگاه دیجیتال استراخ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر