کد خبر: 1127886 A

در ارزیابی سال ۱۳۹۹ وزارت کشور در مجموع فرمانداری اشتهارد امتیاز عالی، فرمانداری های ساوجبلاغ، نظرآباد و فردیس امتیاز خوب و فرمانداری های طالقان و کرج امتیاز متوسط را کسب کردند.

به گزارش ایلنا از البرز در اجرای ماده ۸۱ قانون مدیریت خدمات کشوری و آیین نامه اجرایی آن، عملکرد فرمانداری های استان البرز توسط دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی وزارت کشور ارزیابی و اعلام شد.

 وزارت کشور در مراحل مختلف ارزیابی فرمانداری های سراسر کشور پس از خود ارزیابی توسط فرمانداری ها و تایید اولیه حوزه های تخصصی استانداری و حوزه های تخصصی ستاد وزارت کشور در نهایت با کنترل نهایی و بررسی دقیق شاخص های عمومی و اختصاصی در میان ۶ فرمانداری استان البرز به یک فرمانداری امتیاز عالی و به ۳ فرمانداری امتیاز خوب فرمانداری دیگر نیز امتیاز متوسط اعطا کرد.

در تشریح امتیازات کسب شده توسط فرمانداری های استان در ارزیابی سال ۱۳۹۹ با کسب میانگین  797.504 امتیاز کارنامه خوب  از خدمت رسانی و انجام وظایف اداری ثبت کرده اند.

در ارزیابی سال ۱۳۹۹، در مجموع فرمانداری اشتهارد عالی، فرمانداری های ساوجبلاغ ، نظرآباد و فردیس امتیاز خوب و فرمانداری های طالقان و کرج امتیاز متوسط را کسب کردند.

 

انتهای پیام/
وزارت کشور فرمانداری های استان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر