کد خبر: 1127659 A

مدیرکل آمورزش و پرورش استان:

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: استان قزوین با واکسیناسیون بیش از 98 درصد فرهنگیان علیه کرونا رتبه نخست کشوری را در این زمینه کسب کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، حسنعلی اصغری با اشاره به واکسیناسیون فرهنگیان استان گفت: در حال حاضر بیش از 98 درصد فرهنگیان استان علیه کرونا واکسینه شده و استان با این میزان تزریق واکسن در رتبه نخست کشوری در این زمینه قرار گرفته است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین ادامه داد: برای تزریق دوز دوم واکسن نیز فرهنگیان می‌توانند مطابق با تاریخ درج شده در کارت واکسن به دو مرکز تجمیعی که در مدارس استان برای این کار در نظر گرفته شده مراجعه کنند.

وی عنوان کرد: سعی بر این است که تا آغاز سال تحصیلی تمام جمعیت فرهنگیان، معلمان رسمی و فعال در مدارس غیر دولتی، سرباز معلمان، کادر اداری و خدماتی و آموزش یاران نهضت سوادآموزی واکسینه شوند.

این مسئول ادامه داد: واکسینه شدن شاغلان مهدهای کودک، مربیان پیش دبستانی‌ و رانندگان سرویس مدارس استان نیز طبق برنامه انجام خواهد شد.

وی درباره واکسینه شدن دانش آموران اظهار کرد: تا کنون واکسنی که بتوان از آن برای دانش آموزان استفاده کرد تایید نشده که امیدواریم به زودی چنین واکسنی تولید شده و بتوان دانش آموزان را نیز علیه کرونا واکسینه کرد.

انتهای پیام/
آموزش و پرورش استان استان قزوین واکسیناسیون قزوین رتبه نخست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر