کد خبر: 1127442 A

از ابتدای سال جاری تا کنون؛

رئیس اداره فنی و نظارت بر طرح‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین گفت: از ابتدای سال تا کنون با انجام بازدید از مجمتع‌های خدماتی و رفاهی استان ۶ پرونده تخلف مجتمع‌ها جهت بررسی بیشتر به کمیسیون ماده ۲۴ طرح جامع موافقت اصولی ارجاع شده‌اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین و به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان، حسین طراوتی گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون توسط کمیته ویژه نظارت بر مجمتع‌ها بیش از ۱۰۰ بازدید از مجتمع‌های خدماتی رفاهی استان صورت گرفته است. 

رئیس اداره فنی و نظارت بر طرح‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین ادامه داد: این بازدیدها توسط کمیته‌های ویژه نظارت استانی و شهرستانی انجام شده که با حضور نمایندگانی از چند دستگاه دیگر رعایت دستوالعمل‌های بهداشتی و سایر موارد را به طور مداوم مورد نظارت و کنترل قرار می‌دهند.

وی عنوان کرد: با انجام این بازدیدها ۶ پرونده تخلف مجتمع‌ها جهت بررسی بیشتر به کمیسیون ماده ۲۴ طرح جامع موافقت اصولی ارجاع شده‌اند.

این مسئول ادامه داد: در حال حاضر ۳۵ واحد مجتمع خدمات رفاهی فعال در سطح استان فعالیت داشته و عملیات ساخت ۲۱ مجتمع خدمات رفاهی نیز جهت بهره برداری ادامه دارد.

طراوتی بیان کرد: ساخت ۱۱ واحد از این مجتمع‌ها که بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد تا پایان سال جاری پایان می‌یابد و با بهره برداری از آن‌ها ۶۰ درصد به ظرفیت خدمات رسانی مجتمع‌های خدماتی رفاهی اضافه خواهد شد.

وی گفت: در کنار مجتمع،های در حال فعالیت و در حال ساخت ۱۷ مجتمع نیز در حال اخذ استعلام جهت احداث هستند.

انتهای پیام/
استان قزوین خدمات رسانی راهداری و حمل و نقل جاده روابط عمومی مجتمع خدمات رفاهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر