کد خبر: 1127153 A

عضو شورای شهر رشت:

عضو شورای شهر رشت گفت: جایگاه امروز رشت در شأن شهروندان با فرهنگ نیست .

به گزارش ایلنا از رشت،سید حسین رضویان در مراسم معارفه سرپرست شهرداری رشت با بیان اینکه شهر رشت امروز نه مطلوب شهروندان است و نه مسئولان، گفت: هم اکنون ما در یک مقطع بسیار حساس قرار داریم و شهر رشت امروز اگر در این جایگاه قرار دارد، با تمام خدماتی که در آن شکل گرفته به هیچ عنوان نه مطلوب شهروندان است و نه مطلوب مسئولان.

وی افزود: همه ما اعضای شورا و مسئولان استان در همین شهر زندگی می کنیم اما جایگاه شهر رشت در سطحی که قرار داریم نیست.

عضو شورای ششم در ادامه با اشاره به جایگاه ارزشمند رشت در طول تاریخ ایران اظهار کرد: شهر رشت روزگاری نماد برجسته ایران بود و وقتی که بسیاری از مراکز استانها تنها یک خیابان ساده با چند باب خانه معمولی بود، این شهر مملو از مراکز فرهنگی، فرهنگسراها، مراکز درمانی علمی و تفریحی متعدد بود اما متاسفانه امروز در جایگاهی قرار داریم که شهری فرسوده در مقابل ما قرار دارد که به یک اقدام و حرکت ساده در آن افتخار می کنیم.

 رضویان اضافه کرد: شهری که از نظر موقعیت جغرافیایی در کشور بی نظیر است و به ندرت می توان شهری یافت که دسترسی به دریا، منطقه آزاد تجاری، خطوط ریلی، مرز های آزاد و مرکزیت سیاسی یک استان مهم را داشته باشد اما با همه این مزیت ها این شهر شهری فرسوده و پر از مشکلات و سوء مدیریت ها است.

 رضویان ادامه داد: شورای ششم شورای عقلانیت و شورای کار است و این بدون وفاق امکان پذیر نیست این شورا آمده تا شهر را به جایگاهی برساند که در شأن شهروندان می باشد.

وی افزود: ما امروز باید تراز کار را بین المللی ببینیم تا بتوانیم برای رشت کار کنیم.

 

انتهای پیام/
ایران شورای شهر مراکز درمانی مشکلات شهرداری رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر