کد خبر: 1125692 A

آیین بهره‌برداری از هزار طرح گازرسانی روستایی و واحد‌های تولیدی خراسان رضوی با اعتبار ۴۹۱ میلیون تومان با حضور استاندار خراسان رضوی آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، محمدصادق معتمدیان، استاندار خراسان رضوی روز پنجشنبه در آیین بهره‌برداری از هزار طرح گازرسانی روستایی و واحد‌های تولیدی خراسان رضوی که به صورت متمرکز در روستای کلاته منار بخش رضویه برگزار شد، گفت: امروز با افتخار می‌توانیم اعلام بکنیم که با زحمات همه دست‌اندرکاران بیش از ۹۵ درصد مناطق روستایی استان از نعمت گاز برخوردار هستند.

وی ادامه داد: یکی از اقدامات ما در روستاها، توجه به راه‌های روستایی است که با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، با بسیج همه امکانات توجه ویژه‌ای به راه‌های استان شده و طرح‌های این بخش با سرعت بیشتری به سرانجام می‌رسد.

پروژه‌های گازرسانی روستایی تولیدی که امروز به بهره‌برداری رسید تعداد ۸ هزار و ۹۳۰ خانوار در ۷۶ روستا و تعداد ۳۲۰ واحد تولیدی صنعتی با اعتبار ۱۹۱۰ میلیارد ریال را پوشش می‌دهد.

همچنین امروز همزمان عملیات اجرایی گازرسانی به ۴ هزار و ۲۳۵ خانوار در قالب ۵۹ روستا و تعداد ۵۴۵ واحد تولیدی صنعتی با اعتبار ۳۰۰۰ میلیارد ریال آغاز شد.

بنا بر نظر کارشناسان، تامین خدمات اساسی و مهم از جمله آب برق و گاز نقش قابل توجهی در پایداری روستاها دارد.

انتهای پیام/
برق بسیج خراسان رضوی گاز مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر