کد خبر: 1125232 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان گفت: ۲۳ طرح عمرانی با اعتبار بیش از ۷۶۰ میلیارد ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان هم‌زمان با هفته دولت ۱۴۰۰ افتتاح شد.

به گزارش ایلنا از سمنان، حسن آل‌بویه افزود: طرح‌های افتتاح شده در هفته دولت امسال مربوط به شهرک‌های صنعتی ایوانکی، گرمسار، سرخه، سمنان، مهدیشهر، دامغان و شاهرود ‌است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان تصریح کرد: تامین آب شهرک‌های صنعتی گرمسار و سمنان و همچنین زیر سازی و آسفالت شهرک‌های صنعتی سمنان، شاهرود، گرمسار و سرخه از جمله طرح‌های به بهره برداری رسیده شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سمنان در هفته دولت امسال است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان گفت: ۱۹ طرح تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی این استان هم‌زمان با هفته دولت امسال به بهره برداری رسید.

وی بیان کرد: هفته دولت امسال، طرح‌های صنعتی در زمینه های مختلفی همچون لوازم خانگی، صنایع پلاستیکی، صنایع معدنی، محصولات دارویی و بهداشتی و قطعات خودرویی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سمنان افتتاح شد.

آل‌بویه خاطرنشان ‌کرد: بیش از ۱۰ هزار میلیارد ریال از سوی بخش خصوصی برای بهره‌برداری از این طرح‌ها سرمایه‌گذاری و زمینه اشتغال مستقیم یک هزار و ۵۰۲ نفر فراهم شده است.

انتهای پیام/
سمنان شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان هفته دولت 1400
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر