کد خبر: 1125222 A

با رای اکثریت شورا؛

نایب رئیس شورای شهر همدان گفت: اعضای شورای شهر با رای اکثریت خود "سیدمسعود حسینی" را به عنوان شهردار همدان انتخاب و معرفی کردند.

به گزارش ایلنا از همدان، سعید نظری اظهار داشت: در جلسه بررسی گزینه‌های مورد نظر برای انتخاب شهردار، حسینی با کسب ۱۰ رای از مجموع ۱۱ رای اعضای شورای شهر همدان، به عنوان شهردار مرکز استان انتخاب شد.

وی افزود: پس از بررسی گزینه‌های مختلف برای تصدی پست شهرداری همدان، چهار نفر به عنوان گزینه‌های نهایی انتخاب و برنامه های این افراد برای مدیریت شهری به طور کامل توسط اعضای شورا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی اظهار داشت: نامه و مصوبه انتخاب شهردار جدید همدان به کمیته تطبیق مصوبات فرمانداری شهرستان ارایه شده که پس از سیر مراحل قانونی و معرفی به وزارت کشور، حکم انتصاب شهردار همدان صادر خواهد شد.

نایب رئیس شورای شهر همدان گفت: توانمندی، داشتن ویژگی‌های برجسته فردی و مدیریتی، برنامه محور بودن و تعهد از جمله دلایل اعتماد ویژه و رای بالای اعضای شورای شهر به حسینی برای تصدی پست شهرداری همدان است.

نظری افزود: انتظار داریم شهردار جدید همدان براساس برنامه ارایه شده و کار و تلاش جهادی، ضمن تلاش برای رشد و توسعه شهر و خدمت رسانی بهینه و مطلوب به شهروندان، پاسخگوی مطالبات جمعیت ۶۰۰ هزار نفری مرکز استان در راستای ایجاد و توسعه زیرساخت های مناسب رفاهی، عمرانی، فرهنگی و اجتماعی شهر باشد.

وی تاکید کرد: به طور قطع حمایت قاطع اعضای شورا از شهردار منتخب بستر مناسب برای رشد و توسعه شهر همدان و تسریع روند و فعالیت های عمران شهری در بخش های مختلف  را فراهم می کند.

با آغاز فعالیت شورای شهر ششم و با نظر اعضای شورا، «مجید شاکری» به عنوان سرپرست شهرداری همدان انتخاب شد، پیش از آن «عباس صوفی» مدیریت شهر همدان را برعهده داشت.

انتهای پیام/
رئیس شورای اسلامی شهر شورای شهر فرهنگی و اجتماعی وزارت کشور همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر