کد خبر: 1125170 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خراسان رضوی از افتتاح ۱۲طرح صنعتی با اعتبار ۱۱۸۰ میلیارد ریال و ۶ پروژه عمرانی با اعتبار ۱۵۵ میلیارد ریال در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان همزمان با هفته دولت خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، علی بهرامی زاده در حاشیه بازدید از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی سبزوار اظهار کرد: حمایت های همه جانبه دستگاه های ذیربط از صنعتگران باعث شده برای واحدهای صنعتی و تولیدی در روند توسعه صنعتی، فرصت سازی شود و آنها به بهترین شکل ممکن بهره گیری کنند و نیز واحدهایی که مشکلاتی داشتند رفع شده و به سمت پیشرفت و رشد اقتصادی حرکت و فعالیت کنند.

وی با اشاره به اشتغال ۱۱۰۳  نفر در هفته دولت، افزود: با اشتغال واحدهای صنعتی بهره‌برداری شده در این هفته، تعداد اشتغال صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان به بالغ بر ۷۷ هزار نفر رسیده است.

رئیس هیأت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی با اشاره به اینکه این استان دارای یک ظرفیت عظیم صنعتی است، بیان کرد: با توجه به فضای مطلوب کسب و کار در استان، برای شهرک‌ها و نواحی صنعتی از تمام ظرفیت های موجود استفاده می کنیم که این روند مثبت ادامه داشته و نیز با ثمرات بیشتری ادامه خواهد یافت.

بهرامی زاده ادامه داد: از تمام امکاناتی که داریم در جهت اجرای موفق سیاست های اقتصادی به خصوص اقتصاد مقاومتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان استفاده می کنیم تا امکان توسعه و اشتغال بیشتر برای استان فراهم شود. 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، خاطر نشان کرد: ایجاد زیرساخت ها و فراهم کردن امنیت حضور سرمایه گذاران برای احداث و راه اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، یکی از دغدغه های اصلی این شرکت بوده تا با تجهیز و تکمیل پروژه ها در جهت کمک به صنعتگران و توسعه اقتصادی آنها عمل کنیم. 

وی گفت: هم اکنون استان خراسان رضوی با ۵۰ شهرک و ناحیه صنعتی مصوب، زمینه تولید را برای سرمایه گذاران صنعتی در ۴۰ شهرک و ناحیه صنعتی فراهم کرده است.

انتهای پیام/
اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی دولت مشهد شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر