کد خبر: 1124766 A

فرماندار آوج عنوان کرد؛

فرماندار شهرستان آوج گفت: امکانات ورزشی و سالن‌ها در این شهرستان بویژه در روستا به بهره‌برداری رسیده و اعتباراتی برای ساخت آن‌ها اختصاص پیدا کرده از این رو لازم است برنامه ریزی شود تا در این سالن همیشه باز بوده و روستاهای اطراف نیز بتوانند از این ظرفیت استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، نصرت الله علیرضایی در حاشیه بهره‌برداری از سالن ورزشی چند منظوره روستای هرائین در شهرستان آوج گفت: امکانات ورزشی و سالن‌ها در این شهرستان بویژه در روستا به بهره‌برداری رسیده و اعتباراتی برای ساخت آن‌ها اختصاص پیدا کرده از این رو لازم است با توجه به هزینه پول بیت المال و دولت برنامه ریزی شود تا در این سالن همیشه باز بوده و روستاهای اطراف نیز احساس تعلق داشته و بتوانند از این ظرفیت استفاده کنند.

فرماندار شهرستان آوج ادامه داد: بیشترین فرهنگیان شهرستان ساکن این روستا هستند و این سالن نیز با نگاه فرهنگی در این مکان ساخته شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان آوج عنوان کرد: هدف ما این بود که شهرستان دارای مدیران کارآمد باشد و تعامل مدیران دو شهرستان و استان وجود داشته و از ظرفیت‌های موجود استفاده شود و مسائل را مطرح کنیم و خوشبختانه علی‌رغم تحریم‌ها و شرایط اقتصادی اتفاقات خوبی رقم خورده است.

علیرضایی گفت: تمام مسئولان و مدیران شهرستان خود را خادم مردم می‌دانیم و باید مطالبات مردم را پیگیری کنیم.

انتهای پیام/
استفاده از ظرفیت دولت فرماندار شهرستان روستا برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر