کد خبر: 1124716 A

استاندار خراسان رضوی در ادامه سفر خود به شهرستان چناران از روستاهای محروم فیض‌آباد و محمدآباد بازدید کرد و در جمع اهالی این مناطق حضور یافت.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد، محمدصادق معتمدیان در جریان سفر به شهرستان چناران با حضور در جمع مردم روستای محروم فیض‌آباد اظهار کرد: حتما در مصوبات سفر قید می‌کنیم تا مطالبات به حق مردم این منطقه تحقق یابد.

استاندار خراسان رضوی افزود: در بحث اجرای طرح هادی روستایی‌، مصوب می‌کنیم تا بنیاد مسکن فاز اول را در این روستا اجرا کند.

وی با اشاره به مشکل آب شرب و قطعی‌های برق این روستا ادامه داد: حتما در نشست جمع‌بندی سفر به شهرستان چناران، بحث تامین آب شرب این روستا را تعیین تکلیف می‌کنیم، همچنین رفع نقص قطعی مکرر برق از مصوبات ما خواهد بود.

معتمدیان خبر داد: مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان به دهیاری روستا به منظور انجام کارهای عام المنفعه کمک می‌شود، همچنین ۲۰۰ میلیون تومان برای تکمیل مدرسه روستا اختصاص می‌دهیم که با مشارکت بنیاد مسکن ضرورت دارد تا دهه مبارک فجر تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

اهدای تسهیلات ارزان قیمت برای اشتغالزایی و سرمایه‌گذاری، تحت پوشش قراردادن تعدادی از خانوار روستا توسط کمیته امداد و بهزیستی و ارائه وام‌های ارزان قیمت و قرض الحسنه به مردم روستا از جمله دستورات استاندار خراسان رضوی در این بازدید بود.

 استاندار خراسان رضوی پس از این بازدید در جمع اهالی محمدآباد دیگر روستای محروم شهرستان چناران حضور یافت و با مردم این منطقه گفت‌وگو کرد.

 کمک به دهیاری روستای محمدآباد به منظور انجام اقدامات عام المنفعه، ارائه تسهیلات ارزان قیمت به منظور اشتغالزایی، تامین اراضی برای ساخت مسکن و آسفالت معابر، از جمله دستورات معتمدیان برای حل مشکلات این روستا بود.

انتهای پیام/
پوشش خراسان رضوی قرض الحسنه مسکن مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر