کد خبر: 1124692 A

نماینده مردم شاهرود :

نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی ضمن بیان اینکه شاهد نقص و عقب ماندگی هایی در شاهرود و میامی هستیم گفت: معضل بیکاری ۳۰ درصدی جوانان ، کمبود ۱۳۰ لیتر آب در ثانیه و فرسودگی جاده ها از مهمترین مشکلات است.

به گزارش ایلنا از سمنان، علی اصغر خانی نماینده مردم شهرستان های شاهرود و‌ میامی در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بالغ بر ۲۵۶ ساعت در کمیسیون های تخصصی و ۱۶۰ ساعت گفتگو در در صحن مجلس به انجام رسید و در نهایت رای اعتماد نمایندگان به وزرای پیشنهادی اخذ شد.‌

وی افزود: در مباحث تخصصی همه حرف‌ها را زده‌ایم و این انتظار را نیز نداریم که دولت یک شبه معجزه کند اما مردم‌ منتظر و امیدوارند که اتفاقات خوبی را شاهد باشند. 

نماینده مردم شاهرود و میامی تصریح کرد: ما به عنوان‌ نماینده مردم در مجلس بسیار به دولت سیزدهم امیدواریم و از آن پشتیبانی می کنیم و از لوایحی که به نفع مردم باشد حمایت خواهیم نمود. 

خانی یادآور شد: چنانچه برخی قوانین‌ مانع از انجام‌ کار دولت باشد این آمادگی وجود دارد که برای رفع یا اصلاح آنها با دولت همراهی و مساعدت‌ نماییم. 

وی اظهار کرد: می توانیم در سطح استان و شهرستان اتفاقات خوبی را رقم زده و سهم مناسبی از ظرفیت های اقتصادی ملی را به خود اختصاص دهیم .‌

انتهای پیام/
بیکاری جوانان شاهرود و میامی نماینده مردم شاهرود و میامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر