کد خبر: 1124597 A

با حضور احمد جباری نماینده مردم‌غرب هرمزگان در مجلس، حسین فرشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، سید شمس الدین قتالی فرماندار شهرستان بستک و شیخ سید محمد یوسف حسینی نژاد امام جمعه این شهرستان، پروژه احداث ساختمان MRI بیمارستان فارابی شهرستان بستک آغاز بکار کرد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، احمد جباری نماینده مردم‌غرب هرمزگان اظهار کرد: با ساخت این مرکز بار مراجعه بیماران به شهرستان بندرعباس بسیار کم خواهد شد و قطعا پس از عبور از بحران کرونا، وجود این دستگاه به لحاظ مراجعه بیماران از اطراف بستک، باعث رونق این شهر خواهد شد.

وی افزود: ساختمان بخش الحاقی بیمارستان بستک هم توسط محمد امین عبادی خیر حوزه سلامت منطقه بستک با هزینه ۲۰۰ میلیارد ریال در حال احداث است.

حسین فرشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان نیز با اشاره به سطح بندی های وزارت بهداشت برای اخذ مجوز تاسیس مرکز MRI در بیمارستانها گفت: طبق پروتکل های تعریف شده از لحاظ جمعیتی و بعد مسافت و سایر گزینه ها در وزارت متبوع، گرفتن مجوز راه اندازی این مرکز به این زودی میسر نبود که خوشبختانه تلاش ها و پافشاریهای نماینده دلسوز و مردمی غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی باعث شد این مجوز در کمترین زمان ممکن صادر شود.

وی گفت: هزینه ساختمان مرکز MRI شهرستان بستک، یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در متراژ ۱۵۰ مترمربع تامین شده است.

فرشیدی تصریح کرد: کلیه مراحل ساخت و تجهیز این‌مرکز توسط خیرین انجام می شود.

این مرکز قرار است نیمه اول سال ۱۴۰۱ وارد چرخه خدمت رسانی به مردم شهرستان بستک و غرب هرمزگان شود.

انتهای پیام/
فرماندار شهرستان مجلس شورای اسلامی نماینده مردم هرمزگان بیمارستان فارابی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر