کد خبر: 1124291 A

فرمانده سپاه قدس گیلان خبر داد:

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به راه اندازی ۶۰ پایگاه واکسیناسیون در استان، گفت: تا کنترل و مهار کرونا در کنار مردم هستیم.

به گزارش ایلنا از رشت، سردار محمد عبدالله پور در نشست با رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اجرای طرح شهید سلیمانی، اظهار کرد: نیازمند همکاری و مشارکت مردم در اجرای این طرح هستیم.

وی با بیان اینکه همکاری و مشارکت درمان کرونا را تسریع می‌کند، افزود: در زمینه نیرو برای واکسیناسیون سپاه آمادگی کامل دارد و در صورت تأمین به موقع واکسن در سریع‌ترین زمان ممکن واکسیناسیون تمام مردم انجام می‌شود.

فرمانده سپاه قدس گیلان در ادامه با اشاره به درخواست مسئولان برای تخصیص سهمیه بیشتر به استان، ادامه داد: سپاه قدس گیلان تمام ظرفیت انسانی و پشتیبانی خود را برای کنترل و مهار کرونا به کار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه شناسایی افراد واکسینه نشده به کنترل و تسریع در روند واکسیناسیون کمک می‌کند، اضافه کرد: پایگاه‌های بسیج باید به شناسایی این افراد در سطح محلات و مناطق مختلف استان کمک کنند.

عبدالله پور با اشاره به اینکه حضور سپاه و بسیج موجب تسریع در روند واکسیناسیون شده است، گفت: ۶۰ پایگاه واکسیناسیون با همکاری دانشگاه علوم پزشکی گیلان و چندین پایگاه توسط سپاه قدس در گیلان راه‌اندازی شده است.

انتهای پیام/
بسیج دانشگاه علوم پزشکی درمان رئیس دانشگاه علوم پزشکی واکسیناسیون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر