کد خبر: 1124180 A

فرماندار شهرستان کاشمر گفت: در حوزه صنایع تبدیلی بخش کشاورزی در یکسال اخیر مشارکت بخش خصوصی ۱۲۰ میلیارد تومان بوده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مسلم ساقی در آیین افتتاح سالن چند منظوره روستای فدافن گفت: در شرایط سخت با نگاه امید آفرینی با وحدت و انسجام امورشهرستان را پیگیری کردیم و قطعا در فضای وحدت و همدلی توسعه شهرستان تسریع خواهد شد.

وی با تاکید براینکه در حوزه اقتصاد و تولید در شهرستان عملکرد قابل قبولی داریم تصریح کرد: در دوسال اخیر هیچ واحد تولیدی در شهرستان تعطیل نشده و برخی واحدهای نیمه فعال به چرخه تولید بازگشتند و همچنین تعدادی هم ایجادی بودند.

ساقی افزود: در حوزه صنایع تبدیلی بخش کشاورزی در یکسال اخیر مشارکت بخش خصوصی ۱۲۰ میلیارد تومان بوده و در حوزه تسهیلات بانکی به‌رغم محدودیت‌ها کمک‌های خوبی در شهرستان شده است و این مهم محقق نمی‌شود جز زمانی‌که بستر و زمینه سرمایه گذاری و امنیت در حوزه سرمایه گذاری فراهم شده باشد.

در این مراسم سعید چیتی بخشدار مرکزی کاشمر گفت: به مناسبت هفته دولت ۱۴ طرح با اعتبار ۵۲ میلیارد و ۸۱۴ میلیون ریال در بخش‌ مرکزی کاشمر به بهره‌برداری رسید.

چیتی افزود: این طرح‌ها در روستاهای محمددیه، کسرینه، زنده‌جان، فدافن، قوژد، مغان، اسحاق‌آباد، عشرت‌آباد و تل آباد به اجرا در آمده است. 

وی با قدردانی از مشارکت خیرین در زمینه توسعه روستایی ادامه داد: مهم ترین این طرح‌ها سالن چند منظوره روستای فدافن است که با هزینه ۲۷ میلیارد ریال  که از این مبلغ هشت و نیم میلیون ریال توسط ۲ نفر از خیرین شهرستان و بقیه از محل اعتبارات دولتی هزینه شده‌ است.

بخشدار مرکزی کاشمر گفت: نیکوکاران شهرستان از سال ۹۶ تاکنون بیش از ۱۴۷ میلیارد ریال در اجرای طرح‌های عمرانی مشارکت داشته‌اند.

انتهای پیام/
اقتصاد بخش خصوصی بخش کشاورزی تسهیلات بانکی صنایع تبدیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر