کد خبر: 1124153 A

کلنگ احداث ساختمان پایگاه اورژانس ۱۱۵ شهر اسحاق آباد در شهرستان زبرخان با پیگیری های دانشکده علوم پزشکی نیشابور و همت خیر سلامت حاج حسین یوسفی به زمین خورد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نیشابور در مراسم آئین کلنگ زنی پایگاه اورژانس ۱۱۵ اسحاق آباد گفت: این پایگاه به مساحت ۱۲۰ متر مربع زیربنا با برآورد هزینه ساخت ۷ میلیارد ریال در زمینی به متراژ ۲۰۰متر مربع در مرکز خدمات جامع سلامت اسحاق آباد توسط خیر نیک اندیش حاج حسین یوسفی ساخته خواهد شد.

مصطفی افشارنیک افزود: با افتتاح این پایگاه تا شعاع ۲۰ کیلومتر به مردم منطقه، مسافرین و زائرین این محور خدمات امدادی ارائه می شود.

وی اظهار داشت: با پیگیری های انجام شده مجوزهای راه اندازی این پایگاه از اورژانس کشور گرفته شده است و هدف از راه اندازی این پایگاه کاهش زمان پاسخ دهی به حوادث و ارائه خدمت در کمترین زمان به مردم این منطقه است. 

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از خیرین سلامت که در دوران مبارزه با کرونا همگام و همراه کادر درمان و مردم هستند تصریح کرد: امیدواریم خیرین سلامت در زمینه خرید، بازسازی آمبولانس و تجهیزات پزشکی نگاه ویژه ای داشته و همچنان دانشکده علوم پزشکی و اورژانس ۱۱۵ را همراه باشند.

وی اعلام کرد: در این مراسم از دستگاه تشخیصی پزشکی از راه دور تله مدیسین که توسط خیر سلامت دانشور و همکاری اکرامی به پایگاه اورژانس ۱۱۵ شهر قدمگاه اهدا شده بود رونمایی شد.

انتهای پیام/
تجهیزات پزشکی خراسان رضوی زمین سلامت علوم پزشکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر