کد خبر: 1123483 A

توسط خَیر ساوجبلاغی انجام شد؛

رئیس کمیته امداد ساوجبلاغ، گفت: خیر ساوجبلاغی یک قطعه زمین به مساحت 200 متر مربع به ارزش 1 میلیارد تومان برای ساخت مسکن مددجویان به کمیته امداد اهدا کرد.

به گزارش ایلنا از البرز، محسن حسینی تبار  با بیان اینکه کمیته امداد در راستای محرومیت‌زدایی و حل مشکلات خانواده‌های نیازمند، طرح جمع‌آوری زکات مستحبی را انجام می‌دهد گفت: این خیر ساوجبلاغی یک قطعه زمین به مساحت  200 متر مربع  به ارزش 1 میلیارد تومان جهت ساخت  4 واحد مسکونی برای  مددجویان به کمیته امداد اهدا کرد.

 رئیس کمیته امداد ساوجبلاغ گفت: این نهاد در تلاش است در کنار هم‌افزایی با شورای روستای هیو هشتگرد و مشارکت خیرین، شرایط تأمین مسکن مددجویان کمیته امداد را فراهم سازد.

وی با اشاره به اینکه ثمره طیبه اهدای میوه درختان به مددجویان و ارض طیبه در قالب اهدای زمین اجرایی می‌شود، افزود : زکات جمع آوری شده در زمینه های  کمک به تأمین جهیزیه نوعروسان معیشت ، ساخت و بازسازی مسکن نیازمندان، امور تحصیلی و فرهنگی مددجویان و هزینه درمانی نیازمندان  هزینه می شود  .

حسینی تبار بابیان اینکه زکات در دو بخش واجب و مستحب جمع‌آوری می‌شود عنوان کرد: خیران، کشاورزان و دامداران  ساوجبلاغی از ابتدای سال تا کنون  با پرداخت رقمی معادل بیش از یک میلیارد و 700 میلیون تومان  زکات، ضمن رشد 70 درصدی نسبت به سال گذشته ، بخشی از نیازهای محرومان این شهرستان را برطرف کردند.

انتهای پیام/
کمیته امداد البرز اهدا زمین خیر ساوجبلاغی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر